Check price
and book!

Fast reservation »

 

BEZPIECZNY PARKING LOTNISKOWY

 
 

Parking Szyszkowa 48 - najwyższa jakość, wieloletnie doświadczenie!

 

Champion Parking Szyszkowa 48, znajduje się tuż przy południowej obwodnicy Warszawy oraz w niewielkiej odległości od terminali lotniska Chopina. Na naszym placu posiadamy aż 1000 miejsc postojowych na ogrodzonym, monitorowanym placu, który jest całodobowo strzeżony przez profesjonalną ochronę. W cenie parkowania zapewniamy darmowy transfer na i z lotniska. Po przyjeździe na parking, Klienci mogą zrelaksować się przed dalszą podróżą w naszej komfortowej poczekalni. 


plug-in

Informujemy, że na naszym parkingu możliwe jest ładowanie samochodów elektrycznych!

 

Parking przy lotnisku Chopina w Warszawie na ul. Szyszkowa 48

 

Wybierz najlepszy parking lotniskowy przy Okęciu
– dokonaj rezerwacji miejsca parkingowego!

 

Champion Parking to wysokiej klasy obiekt, który swoją renomę opiera na jakości obsługi klientów i wysokim bezpieczeństwie pozostawionych samochodów. Położenie blisko południowej obwodnicy Warszawy oraz krótki czas transferu na lotnisko czynią nasz parking idealnym wyborem dla Klientów ceniących sobie czas oraz wygodę. Zachęcamy do skorzystania z szybkiej rezerwacji online, dzięki której w kilka sekund sprawdzisz aktualną cenę parkowania oraz dostepność miejsc. Szczególnie zachęcamy do rezerwacji z większym wyprzedzeniem w celu uzyskania najlepszej oferty. 

 
 

Champion Parking Warszawa-Okęcie

Planujesz podróż biznesową z warszawskiego lotniska Chopina? A może wybierasz się wraz z rodziną na wyczekane i upragnione wakacje? Nie musisz już zamawiać kosztownej taksówki i czekać, aż kierowca będzie wolny, aby zawieźć Cię na lotnisko. Pozostaw swój samochód na naszym strzeżonym, bezpiecznym parkingu zlokalizowanym blisko południowej obwodnicy Warszawy! Taka opcja pozwoli Ci w spokoju wyruszyć w starannie zaplanowaną podróż.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Champion Parking?

Jako parking lotniskowy dbamy o pełne bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego cały teren Champion Parking jest monitorowany przez całą dobę przez profesjonalną ochronę. Dzięki temu każdy właściciel pozostawionego na naszym parkingu auta, ma gwarancję, że po powrocie zastanie swój pojazd w nienaruszonym stanie. Plac jest ogrodzony, a w jego centralnej części znajduje się biuro, w którym nasi doświadczeni pracownicy dbają o bezpieczeństwo pojazdów oraz najwyższą jakość obsługi.

Strzeżony parking przy lotnisku – znajdziesz nas na ulicy Szyszkowej 48

Na naszej stronie internetowej lub telefonicznie, szybko i sprawnie możesz sprawdzić aktualną cenę oraz zarezerwować miejsce na parkingu. Gwarantujemy najniższej ceny w okolicy! W cenie parkowania zapewniamy darmowy transfer na i z lotniska. Dodatkowo oferujemy m.in. profesjonalne mycie nadwozia i wnętrza samochodu, ozonowanie auta oraz atrakcyjną usługę odbioru i podstawienia pojazdu pod wejście do terminalu – Meet&Greet.

Tani parking długoterminowy przy Okęciu – atrakcyjne ceny, maksimum komfortu, oszczędność czasu

Zapomnij o zamawianiu drogiej taksówki czy oczekiwaniu na przyjazd autobusu – dojazd na lotnisko własnym autem to zdecydowanie najszybsze i najwygodniejsze rozwiązanie. Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wakacji – skorzystaj z naszej oferty i pozostaw swój pojazd w sąsiedztwie lotniska. Serdecznie zapraszamy!